Ofertă acceptată Cumpărare directă

Extindere supraveghere video

Număr anunț
DA30030150
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC MECANIC MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843426)
Cod CPV
32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.004 RON
Valoare atribuită
16.871.213 RON
Data publicării
25.02.2022 00:00
Data finalizării
28.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.871.213 RON

din 2.004 RON estimat