Atribuită
Atribuire
Actiuni specifice pentru dezinfectia scarilor de blocuri 31.03.2020-03.04.2020 si a strazilor 03.04.2020 - cf factura 253/06.04.2020
- Număr anunț
- DAN1277289
- Autoritate contractantă
- Comuna Selimbar (CUI 4406045)
- Furnizor / câștigător
- CLINICA VETERINARĂ SRL (CUI 28381657)
- Cod CPV
- 90670000-4 · Servicii de dezinfectare si dezinfestare in mediu urban sau rural (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 26.040 RON
- Data anunțului
- 12.05.2020 14:10
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.