Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziție furnizare diverse scule de mână

Număr anunț
DA30008105
Autoritate contractantă
Comuna Vulturu (CUI 4298059)
Cod CPV
44512000-2 · Diverse scule de mana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2 RON
Valoare atribuită
17.584.885 RON
Data publicării
23.02.2022 00:00
Data finalizării
28.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.584.885 RON

din 2 RON estimat