Atribuită
Atribuire
Achizitie conform referat nr. 17286 si 17285/26.05.2020 (Fungicide) Teldor 500 SC - 3 litri x 302.75 lei/ litru = 908.25 lei Topsin 70 WDG - 6 kg. x 77.98 lei/ kg. = 467.88 lei Ridomil Gold MZ 68 WG - 10 kg. x 77.98 lei/ kg. = 779.80 lei
- Număr anunț
- DAN1289070
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- BIOPLANT S.R.L. (CUI 10479025)
- Cod CPV
- 24457000-2 · Fungicide (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 2.155,93 RON
- Data anunțului
- 03.06.2020 15:59
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.