Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serviciu intretinere (curenta si R.G.) a unui ascensor OTIS - GeN2 Genesis

Număr anunț
DA30034624
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Impozite, Taxe si alte Venituri ale Bugetului Local (CUI 14260477)
Cod CPV
50750000-7 · Servicii de intretinere a ascensoarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
7.782.044 RON
Data publicării
25.02.2022 00:00
Data finalizării
28.02.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.782.044 RON