Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta fizician medical pentru instalatie roentgen medicala

Număr anunț
DA30046307
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Psihiatrie Prof. Dr. Alexandru Obregia (CUI 4266162)
Cod CPV
85120000-6 · Servicii de practica medicala si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
17.984.504 RON
Data publicării
28.02.2022 00:00
Data finalizării
01.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.984.504 RON