Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intoc. doc. SF pentru obiectivul de investiție „Teren de sport multifuncțional pe strada 1 Decembrie

Număr anunț
DA30040879
Autoritate contractantă
ORASUL SIMERIA (CUI 4375135)
Cod CPV
79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.080.367 RON
Data publicării
28.02.2022 00:00
Data finalizării
01.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.080.367 RON