Atribuită Atribuire

Achizitie program legislativ (legislatie nationala, europeana etc.) - 8 luni (01.05.2020-31.12.2020) - valoare totala este de 160 euro fara TVA (20 euro/luna). valoarea notificata s-a calculat la valoarea de 1 Euro=4,8319 RON in data de 03.07.2020.

Număr anunț
DAN1305511
Autoritate contractantă
Centrul Judetean pentru Conservarea si Promovarea Culturii Traditionale (CUI 7869923)
Furnizor / câștigător
COMPANIA DE INFORMATICA NEAMT SRL (CUI 6756055)
Cod CPV
72590000-7 · Servicii informatice profesionale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Anunț de atribuire
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
773,10 RON
Data anunțului
03.07.2020 10:23

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.