Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intrerupator automat, curent continuu (DC), 50A, 2 poli

Număr anunț
DA30036135
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale, prin Unitatea Militara 01606 (CUI 4307033)
Cod CPV
31214400-3 · Intrerupator cu siguranta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.379.722 RON
Data publicării
28.02.2022 00:00
Data finalizării
01.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.379.722 RON