Atribuită
Atribuire
Ingrasaminte Harvest 20.20.20 ( 1 Kg ) - 10 Kg X 13.76 lei/ Kg si Ingrasamant Harvest 15.30.15 . ( 1 Kg) - 10 Kg X 13.76lei / Kg conf referat 22012/02.07.2020
- Număr anunț
- DAN1308687
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- BIOPLANT S.R.L. (CUI RO10479025)
- Cod CPV
- 24420000-4 · Ingrasaminte fosfatice (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 275,20 RON
- Data anunțului
- 09.07.2020 08:27
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.