Ofertă acceptată Cumpărare directă

Alimentare cu energie electrica al Caminului Cultural in sat Chereusa

Număr anunț
DA30055543
Autoritate contractantă
COMUNA SANTAU (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI SANTAU) (CUI 3897130)
Cod CPV
45317300-5 · Lucrari de instalare electrica de aparate de distributie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
21.809.528 RON
Data publicării
01.03.2022 00:00
Data finalizării
02.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.809.528 RON