Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari cu excavatorul

Număr anunț
DA30057073
Autoritate contractantă
COMUNA FARAOANI (CUI 4670178)
Cod CPV
43262100-8 · Excavatoare mecanice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
12.408.187 RON
Data publicării
01.03.2022 00:00
Data finalizării
02.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.408.187 RON