Ofertă acceptată Cumpărare directă

Amenajare dispozitive de colectare si evacuare a apelor din zona strazilor, sat Cherechiu (Bihor)

Număr anunț
DA30055676
Autoritate contractantă
UNITATEA ADMINISTRATIV TERITORIALA A COMUNEI CHERECHIU (CUI 5722747)
Cod CPV
45232424-0 · Lucrari de constructii de evacuare a apelor reziduale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
29.216.453 RON
Data publicării
01.03.2022 00:00
Data finalizării
02.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.216.453 RON