Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de arhivare documente cf nota 10108/24.02.2022

Număr anunț
DA30051046
Autoritate contractantă
Comuna Selimbar (CUI 4406045)
Cod CPV
79992000-4 · Servicii de receptie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.906.075 RON
Data publicării
01.03.2022 00:00
Data finalizării
02.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.906.075 RON