Ofertă acceptată Cumpărare directă

CRARI DE INSTALATII ECHIPAMENTE DE INCALZIRE CENTRALA

Număr anunț
DA30047830
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA LUCIAN GRIGORESCU (CUI 4300884)
Cod CPV
45331100-7 · Lucrari de instalare de echipamente de incalzire centrala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.607.938 RON
Data publicării
01.03.2022 00:00
Data finalizării
02.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.607.938 RON