Ofertă acceptată Cumpărare directă

PUZ Construire spatiu de agrement, parcare si imprejmuire teren in comuna Dumbraveni, judet Suceava

Număr anunț
DA30051566
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
Cod CPV
71410000-5 · Servicii de urbanism (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
19.333.529 RON
Data publicării
01.03.2022 00:00
Data finalizării
02.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.333.529 RON