Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE REPARATII SI INTRETINERE ILUMINAT PUBLIC IN COMUNA DAGITA, JUDETUL IASI.

Număr anunț
DA30043556
Autoritate contractantă
Comuna Dagata (Consiliul Local Dagata) (CUI 4540615)
Cod CPV
50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.694.145 RON
Data publicării
28.02.2022 00:00
Data finalizării
02.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.694.145 RON