Ofertă acceptată Cumpărare directă

IGIENIZARE TEREN EXTRAVILAN SAT STANCESTI - IZLAZ IN SUPRAFATA DE 5 HA

Număr anunț
DA30056033
Autoritate contractantă
Comuna Vadu Pasii (CUI 4385538)
Cod CPV
45520000-8 · Inchiriere de echipament de terasament cu operator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.132.462 RON
Data publicării
01.03.2022 00:00
Data finalizării
02.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.132.462 RON