Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii si inlocuit consumabile la sistemele de alarma si surse suplimentare

Număr anunț
DA30049585
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC DE SILVICULTURA SI AG CASA VERDE (CUI 4663499)
Cod CPV
50610000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
1.807.476 RON
Data publicării
01.03.2022 00:00
Data finalizării
02.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.807.476 RON