Ofertă acceptată Cumpărare directă

Suport de perete pentru ziare

Număr anunț
DA30045434
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA "PAUL IORGOVICI" CARAS-SEVERIN (CUI 3228411)
Cod CPV
39155000-3 · Mobilier de biblioteca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.169.130 RON
Data publicării
28.02.2022 00:00
Data finalizării
02.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.169.130 RON