Atribuită Atribuire

INCHIRIERE BULDOEXCAVATOR SITUATII URGENTA CONF CONTRACT NR 6941/16.07.2020, FACT NR. 7/27.08.2020, CONVOCATOR + PV NR. 6874/14.07.2020, REFERAT NECESITATE NR 6926/16.07.2020

Număr anunț
DAN1361853
Autoritate contractantă
ORAS NEHOIU (CUI 4055807)
Furnizor / câștigător
PFA BAROIANU VALENTIN (CUI 39810711)
Cod CPV
45500000-2 · Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Anunț de atribuire
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.720 RON
Data anunțului
02.11.2020 13:58

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.