Ofertă acceptată Cumpărare directă

Relocare monitor cu cablare extender, repozitionare camera video

Număr anunț
DA30048074
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA BRASOV (CUI 4384125)
Cod CPV
32235000-9 · Sistem de supraveghere cu circuit inchis (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.367.186 RON
Data publicării
01.03.2022 00:00
Data finalizării
02.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.367.186 RON