Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de arhitectura peisagistica - in incinta cazarmii 705 Pitesti

Număr anunț
DA30047746
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02497 PITESTI (CUI 4318016)
Cod CPV
45112700-2 · Lucrari de arhitectura peisagistica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.565.538 RON
Data publicării
01.03.2022 00:00
Data finalizării
02.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.565.538 RON