Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari servicii RSVTI pentru echipamente de ridicat si sub presiune care intra sub incidenta ISCI

Număr anunț
DA30058033
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Arte ,,George Enescu (CUI 4540925)
Cod CPV
50720000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a incalzirii centrale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
38.447.902 RON
Data publicării
01.03.2022 00:00
Data finalizării
02.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.447.902 RON