Atribuită Cumpărare directă

UPS Online dubla conversie 3000 VA / 2400 W, Sinusoida pura, Tower, Nr iesiri 4 Schuko, Intrare Schu

Număr anunț
DA35063037
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC CISNADIE (CUI 4406100)
Furnizor / câștigător
AXA COMPUTERS GRUP S.R.L. (CUI 17042388)
Cod CPV
65400000-7 · Alte surse de alimentare si de distributie a energiei electrice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.670 RON
Data publicării
16.02.2024 13:46
Data finalizării
19.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.670 RON