Atribuită
Atribuire
Servicii telefonie potrivit urmatoareleor facturi fiscale: 200300086273/01.01.2020, 200100008997/01.01.2020, 200100893090/01.02.2020, 200301770357/01.02.2020, 200101880859/01.03.2020, 200102728589/01.04.2020, 200305199310/01.04.2020200103576223/01.05.2020, 200306968400/01.05.2020, 200308712061/01.06.2020, 200104435491/01.06.2020, 200105290125/01.07.2020, 200310441454/01.07.2020, 200312068811/01.08.2020, 200106157531/01.08.2020, 200313702996/01.09.2020, 200107026599/01.09.2020, 200315399439/01.10.2020, 200107905371/01.10.2020, 200137155587/01.11.2020, 200108793041/01.11.2020
- Număr anunț
- DAN1385883
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC VINGA (CUI 29027349)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI RO427320)
- Cod CPV
- 64212000-5 · Servicii de telefonie mobila (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 16.962,95 RON
- Data anunțului
- 21.12.2020 23:43
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.