Atribuită Cumpărare directă

PERLIT HORTICOL 6 SAC 100L

Număr anunț
DA35060270
Autoritate contractantă
SERVICII DE GOSPODARIRE URBANA PLOIESTI S.R.L. (CUI 27449967)
Furnizor / câștigător
PROCEMA PERLIT SRL (CUI 15994196)
Cod CPV
14523100-4 · Minerale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.165 RON
Data publicării
16.02.2024 13:46
Data finalizării
19.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.165 RON