Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare balama aplicată, tip FGV, cu plăcuță, pentru mobilier din PAL melaminat, din oțel.

Număr anunț
DA30067989
Autoritate contractantă
Scoala de Agenti de Politie '' VASILE LASCAR'' Campina (CUI 2845206)
Cod CPV
39200000-4 · Accesorii de mobilier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.054.190 RON
Data publicării
02.03.2022 00:00
Data finalizării
03.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.054.190 RON