Ofertă acceptată Cumpărare directă

Monitor LED VA DELL SE2422H, 23.8", Full HD, 75Hz, AMD FreeSync, negru

Număr anunț
DA30067872
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC BAIA POPULARA SIBIU (CUI 14818230)
Cod CPV
33195100-4 · Monitoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
26.194.571 RON
Data publicării
02.03.2022 00:00
Data finalizării
03.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.194.571 RON