Ofertă acceptată Cumpărare directă

Razuit ,gletuit pereti doua straturi,inclusiv banda de rosturi, slefuit ,amorsat si varuit pereti

Număr anunț
DA30059712
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Anghel Saligny (CUI 3126586)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.136.788 RON
Data publicării
02.03.2022 00:00
Data finalizării
03.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.136.788 RON