Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet contract prest. serv. incarcare cartuse toner, depanare si intretinere imprimante, multifunct

Număr anunț
DA30062422
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic de Industrie Alimentara George Emil Palade (CUI 3896496)
Cod CPV
50313200-4 · Servicii de intretinere a fotocopiatoarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.914.683 RON
Data publicării
02.03.2022 00:00
Data finalizării
03.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.914.683 RON