Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare tablete clorigene pentru Serviciul public de apa si canalizare Dragos Voda

Număr anunț
DA30059652
Autoritate contractantă
Serviciul public de Alimentare cu apa si Canalizare (CUI 42036271)
Cod CPV
33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
13.149.463 RON
Data publicării
02.03.2022 00:00
Data finalizării
03.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.149.463 RON