- Număr anunț
- DA30068049
- Autoritate contractantă
- ORASUL CERNAVODA (CUI 4304568)
- Furnizor / câștigător
- 03/03/2022
- Cod CPV
- 5" · 7200 rpm
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.233.132 RON
- Valoare atribuită
- 0,20 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 02.03.2022 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
0,20 RON
din 30.233.132 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 30.233.131,80 RON
Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.