Ofertă acceptată Cumpărare directă

Philips Bec Economic PL-C 26W 2P 865/840/830

Număr anunț
DA30068167
Autoritate contractantă
CURTEA DE APEL CONSTANTA (CUI 17662983)
Cod CPV
31680000-6 · Articole si accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
9.256.992 RON
Data publicării
02.03.2022 00:00
Data finalizării
03.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.256.992 RON