Ofertă acceptată Cumpărare directă

Documentatie tehnica aviz de securitate la incendiu conform OMAI 129 din 2016

Număr anunț
DA30068072
Autoritate contractantă
COMUNA BELTIUG (CONSILIUL LOCAL BELTIUG) (CUI 3896534)
Cod CPV
71317100-4 · Servicii de consultanta in protectia contra incendiilor si a exploziilor si in controlul incendiilor si al exploziilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.945.603 RON
Data publicării
02.03.2022 00:00
Data finalizării
03.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.945.603 RON