Atribuită Cumpărare directă

FILTRU CARTUS 2.863-303.0 SE/WD2/WD3 + SET 4 SACI FLEECE PT WD 2-3/SE 2.863-314

Număr anunț
DA35058678
Autoritate contractantă
TEATRUL MUNICIPAL MR.GH.PASTIA FOCSANI (CUI 8334170)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
39713431-3 · Accesorii pentru aspiratoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
125,63 RON
Data publicării
16.02.2024 13:46
Data finalizării
19.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

125,63 RON