Atribuită Cumpărare directă

Confecționat, vopsit și montat suport drapele - 137 buc

Număr anunț
DA35056240
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL VASLUI (CUI 3337532)
Furnizor / câștigător
SECUR METAL S.R.L. (CUI 42816293)
Cod CPV
45223100-7 · Ansamblu de structuri metalice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
20.070,50 RON
Data publicării
16.02.2024 13:46
Data finalizării
19.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.070,50 RON