Atribuită Cumpărare directă

Camera franare spate Daf SB200 + Pompa apa Webasto, stuturile de intrare si iesire au diametrul38 mm

Număr anunț
DA35043176
Autoritate contractantă
TRANSURB S.A .GALATI (CUI 10890801)
Furnizor / câștigător
CRISROM OPTIMUM S.R.L. (CUI 44004098)
Cod CPV
34322000-0 · Frane si piese pentru frane (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.300 RON
Data publicării
14.02.2024 13:46
Data finalizării
19.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.300 RON