Atribuită Cumpărare directă

Solutii si produse pentru Spalatoria Auto

Număr anunț
DA35052686
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 1 (CUI 15318810)
Furnizor / câștigător
S & M STEMI CLEAN SRL (CUI 29357703)
Cod CPV
39831500-1 · Produse de curatat pentru automobile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.762,08 RON
Data publicării
15.02.2024 13:46
Data finalizării
19.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.762,08 RON