Ofertă acceptată Cumpărare directă

Articole medicale conform ADV1272909

Număr anunț
DA30079339
Autoritate contractantă
Municipiul Campia Turzii (CUI 4354566)
Cod CPV
33000000-0 · Echipamente medicale, produse farmaceutice si produse de ingrijire personala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
15.651.244 RON
Data publicării
03.03.2022 00:00
Data finalizării
04.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.651.244 RON