Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparatii si intretinere sisteme si echipamente de irigare, zone verzi si fantani artez

Număr anunț
DA30059005
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRAREA PATRIMONIULUI SEBES (CUI 16029704)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.784.250 RON
Data publicării
02.03.2022 00:00
Data finalizării
04.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.784.250 RON