Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem Desktop PC DELL OptiPlex 3090 MT cu licenta Windows 11 Pro

Număr anunț
DA30074105
Autoritate contractantă
Comuna Stefan Cel Mare (Primaria Stefan Cel Mare) (CUI 4318393)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
14.332.522 RON
Data publicării
03.03.2022 00:00
Data finalizării
04.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.332.522 RON