Ofertă acceptată Cumpărare directă

HDD extern WD, 16TB, My Book, 3.5", USB 3.0, WD Backup software and Time, Black

Număr anunț
DA30078573
Autoritate contractantă
CURTEA DE APEL CONSTANTA (CUI 17662983)
Cod CPV
30233000-1 · Dispozitive de stocare si citire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.887.661 RON
Data publicării
03.03.2022 00:00
Data finalizării
04.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.887.661 RON