Ofertă acceptată Cumpărare directă

Strategia de dezvoltare locala prin mecanismul DLRC -Buzau

Număr anunț
DA30076473
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BUZAU (CUI 4233874)
Cod CPV
79311000-7 · Servicii de studii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
28.794.181 RON
Data publicării
03.03.2022 00:00
Data finalizării
04.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.794.181 RON