Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii pentru organizare cursuri de formare pentru grupul tinta în dom eticii și integrității

Număr anunț
DA30076835
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ADJUD (CONSILIUL LOCAL AL MUNICIPIULUI ADJUD) (CUI 4350491)
Cod CPV
80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.489.680 RON
Data publicării
03.03.2022 00:00
Data finalizării
04.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.489.680 RON