Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laptop Dell Vostro 3510, i3, 8GB, 256GB,Ubuntu

Număr anunț
DA30079860
Autoritate contractantă
CLUBUL COPIILOR CIMBORA (CUI 32323565)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.100.833 RON
Data publicării
03.03.2022 00:00
Data finalizării
04.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.100.833 RON