Ofertă acceptată Cumpărare directă

Microsoft Office 2019 Home and Business, Windows 10 Pro, DVD, Romana, 32/64 bit

Număr anunț
DA30080323
Autoritate contractantă
Comuna Halmagiu (Primaria Comunei Halmagiu) (CUI 3520300)
Cod CPV
48920000-3 · Pachete software de birotica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
13.635.765 RON
Data publicării
04.03.2022 00:00
Data finalizării
05.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.635.765 RON