Ofertă acceptată Cumpărare directă

Calculator Desktop Intel ASUS PRIME H510M-E, CPU, I5-11400 2,GHz, Sk 1200, 8Gb DDR4, 500 GB SSD M2,

Număr anunț
DA30086261
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL URZICENI (CUI 4364942)
Cod CPV
30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.313.675 RON
Data publicării
04.03.2022 00:00
Data finalizării
05.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.313.675 RON