Ofertă acceptată Cumpărare directă

SE CRAIOVA - EXAMINARE MEDICALA (PERIODICA+REEVALUARE) + EXAMINARE PSIHOLOGICA - PERSONAL SC

Număr anunț
DA30086190
Autoritate contractantă
ELECTRIFICARE CFR S.A. (CUI 16828396)
Cod CPV
85148000-8 · Servicii de analize medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.302.984 RON
Data publicării
04.03.2022 00:00
Data finalizării
07.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.302.984 RON