Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cosuri de gunoi stradale, capacitate 36 l, cu capac, imbracate cu 14 rigle din lemn culoare pin

Număr anunț
DA30083670
Autoritate contractantă
Comuna BAIA (CUI 4674790)
Cod CPV
39224340-3 · Pubele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
36.587.675 RON
Data publicării
04.03.2022 00:00
Data finalizării
07.03.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.587.675 RON